9 melodyjek

 

29 czerwca 2016 roku nasza uczennica Joanna Knebel znalazła się wśród Finalistów Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Dziecięcej „Gwiazdozbiory” we Wrocławiu.

Przypomnijmy, że Asia swoją karierę wokalną rozpoczęła w przedszkolu. 7 lat reprezentowała barwy szkoły i gminy na różnorodnych festiwalach piosenki, przywożąc ze sobą liczne nagrody i wyróżnienia. Dziś, będąc już absolwentką wraz ze swoją nauczycielką Marzeną Świderską serdeczne dziękuje za możliwość rozwoju wokalnego i otwartość ze strony p. Dyrektor na wszelkie wyjazdy.

Marzena Świderska

Posłuchajmy piosenki pt. „Psie smutki” w wykonaniu Joasi

rodzice po konkursie opiekun nagroda Na scenie mama kibicuje mama i córka Asia Asia z opiekunem Asia śpiewa

 

18 grudnia 2015 roku odbył się Powiatowy Festiwal Kolęd i Pastorałek we Wyszynie. Festiwal charakteryzuje się tym, iż każdego roku organizowany jest w innej placówce naszego powiatu, a swą wędrówkę przed 14 laty rozpoczął właśnie w naszej szkole.

Ze względu na duże zainteresowanie festiwalem, rok rocznie przybywa uczestników. Tego roku w 3 kategoriach wiekowych wystąpiło ich ponad 30. Werdykt okazał się szczęśliwy dla naszej uczennicy Joanny Knebel, która wyśpiewała 3 miejsce. Do konkursu również stanęła Ania Medycka, która otrzymała wyróżnienie. Gratulujemy!!!

Marzena Świderska

16 grudnia 2015 roku odbył się w naszej szkole  IV Przegląd Młodych Instrumentalistów .  Zadaniem uczestników było wykonanie wybranej kolędy. Tego roku usłyszeliśmy 11 wykonawców, którzy grali na poszczególnych instrumentach: dzwonki chromatyczne, flet prosty, gitara klasyczna oraz pianino.  Komisja Artystyczna w składzie: Marzena Świderska oraz ks. Krzysztof Hyblewski przyznali:

GRAND PRIX – Norbertowi Nowakowi  (gitara klasyczna) z klasy 6

Nagrody: Gabriela Pawlak (gitara klasyczna) z klasy 3, Magdalena Cieślak (dzwonki chromatyczne) z klasy 4 oraz Joanna Knebel (pianino) z klasy 6

Wyróżnienia: Partycja Knapkiewicz z klasy 4, Aleksandra Wojdak z klasy 5 oraz Kinga Kałużna z klasy 6

Dyplomy Uznania: Paweł Kamiński (pianino), Natalia Majda (flet prosty) oraz  Weronika Frontczak (flet prosty)

Organizatorem przedsięwzięcia był Zespół Wokalny “9 Melodyjek”.  Nagrody i słodkie upominki ufundowała Firma KUPIEC z Paprotni, za co BARDZO, BARDZO DZIĘKUJEMY! Warto dodać, że była to wspaniała, świąteczna lekcja muzyki dla całej społeczności szkolnej.

Marzena Świderska

P.S. Serdeczne podziękowania składamy również p. Agnieszce Lipskiej za wspaniałe foto…

 

15 grudnia 2015r. odbył się Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek we Władysławowie. W tym roku w konkursie brało udział sześcioro uczniów naszej szkoły.

  • Wiktoria Janiak (wokal)i Norbert Nowak (akompaniament gitarowy) wykonali rokendrolową pastorałkę ,,Kolędnicy wędrownicy”- dostali Dyplom Uznania! 
  • Gabriela Pawlakwykonała pastorałkę ,,Jadą Kolędnicy” i wyśpiewała WYRÓŻNIENIE!
  • Aleksandra Wojdakzaprezentowała pastorałkę ,,Pierwszy śnieg” również wyśpiewała  NAGRODĘ! 
  • Anna Medyckazaprezentowała kolędę pt. ,,Pójdźmy wszyscy do stajenki” -otrzymała NAGRODĘ! Warto nadmienić, iż Ania pracuje również pod okiem p. Dawida Różyckiego
  • Joanna Knebelzaśpiewała ,,Szarą kolędę”- dostała NAGRODĘ! I tutaj też warto przypomnieć, że Asia jest uczennicą Szkoły Muzycznej YAMAHA i kształci swój głos pod okiem p. Marleny Jesionek

Do występu prawie wszystkich uczestników zgłosiła pani Marzena Świderska 

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !! 

Wiktoria Janiak (Marzena Świderska)

 

Śpiew Joasi na płycie (listopad 2013 rok)

Joasia Knebel z klasy 4 to śpiewająca uczennica naszej szkoły, która otrzymała kolejną nagrodę w postaci realizacji nagrania własnego śpiewu. Płyta z piosenką „O mojej ojczyźnie” w jej wykonaniu ukazała się w październiku tego roku w nakładzie 2000 szt.

11 listopada dziewczynka po raz kolejny zaprezentowała się na Rynku w Kępnie śpiewając dla tamtejszej społeczności.

Dziękując za otrzymane wsparcie  finansowe od radnych, sołtysów i pracowników Urzędu Gminy we Władysławowie chętnie zaśpiewa dla naszej „Małej Ojczyzny”.

Przypomnijmy, że Asia na Konkursie Piosenki Patriotycznej otrzymała 3 miejsce!

Marzena Świderska

 

 

Wakacyjne studio nagrań (sierpień 2013 rok)
Joasia Knebel i Wiktoria Janiak uczestniczyły w realizacji nagrań wokalnych wykonywanych przez siebie piosenek.
Dla Asi to już kolejne wyzwanie.  Tym razem nagrała dwie piosenki: Róża i jeż oraz Rytm i melodia.
Dla Wiktorii to prawdziwy debiut w zmaganiach z profesjonalnym mikrofonem. Piosenka, którą nagrała nosi tytuł “Zawsze naj”.
Zapraszamy do wysłuchania interpretacji wokalnych naszych uczennic.
Marzena Świderska
“Zawsze naj”

 

“Róża i jeż”

 

”Rytm i melodia”