”Akademia Równych Szans”

Zajęcia Językowo-Teatralne.

Dzięki projektowi „Akademia Równych Szans” w naszej szkole odbywają się zajęcia Językowo-Teatralne. Na tych zajęciach nasi koledzy i koleżanki przygotowują przedstawienie „Little Red Riding Hood” w języku angielskim i w języku polskim.

Główną bohaterką tego przedstawienia jest Nikola Wojdak, która zagra Czerwonego Kapturka. Weronika Grzelak wcieli się w postać Wilka, Ania Knebel zagra Mamę Czerwonego Kaptura, Agata Świderska będzie babcią, a nasza koleżanka Nikola Karpińska zagra rolę Zielonego Kapturka, który będzie przyjaciółką naszej tytułowej bohaterki. Piotr Nowak z klasy VI będzie narratorem. W naszym przedstawieniu będą również ptaki, w których rolę wcielą się: Michał Pawlak, Jakub Darul, Bartosz Kwiatkowski, Kacper Jesiołowski oraz Łukasz Nowak. Sebastian Smoliński zagra dla nas bardzo odważną postać, będzie leśniczym, który uratuje Czerwonego Kapturka i babcię. Opiekunkami tych zajęć są: Pani Renata Grzelak oraz Pani Magdalena Kasprzak. Na zajęciach ciężko pracujemy, ale również bardzo dobrze się bawimy.

Efekty naszej pracy będziecie mogli ocenić już 6 grudnia 2013roku w Domu Parafialnym w Russocicach, gdzie będziemy pokazywać naszą sztukę. Serdecznie Zapraszamy!

„Czerwony Kapturek”

Nikola Wojdak