Dzień Edukacji Narodowej

Dzień 14 października to bardzo ważna data zarówno dla uczniów jaki i pracowników oświaty. Jest to Dzień Edukacji Narodowej. W naszej szkole świętowaliśmy troszkę później, bo 17 października. Z tej okazji nasi koledzy i koleżanki przygotowali występy artystyczne.

Prowadzącą była Wiktoria Dębowska z klasy V. Jako pierwsza zaprezentowała się Joasia Knebel z klasy IV, która zaśpiewała dla nas piosenkę pt. „Rytm i melodia”. Łukasz Nowak zadziwił nas swoim wspaniałym wykonaniem piosenki  pt. „Gangnam Style”. Natomiast, Jakub Darul oraz Ania Knebel zaprezentowali nam swoje umiejętności gry na instrumentach muzycznych- Ania zagrała dla nas na gitarze , a Jakub zagrał na keyboardzie. Wielkim odkryciem była dla nas koleżanka Paulina Gólczyńska z klasy V, która zatańczyła „Hip Hop”.  Dżesika Gólczyńska zaśpiewała dla nas przepiękną piosenkę pt. ”Hallelujah”. Jak zwykle imprezę uświetnił  zespół „9 melodyjek” śpiewając i tańcząc  dla nas „Kankana”.

W tym roku zorganizowaliśmy konkurs na Najbardziej Uśmiechniętego Nauczyciela, który wygrała  pani Anita Ćwiklińska, a nagrodą był ZŁOTY OSCAR. Serdecznie gratulujemy! Musimy dodać jeszcze, że oscary dla naszych nauczycieli wykonała klasa VI.

Ten dzień był pełen wrażeń, bardzo nam się podobało. Nasi nauczyciele byli z nas bardzo dumni, ponieważ włożyliśmy  całe serce w przygotowanie dla nich występów artystycznych.

Na zakończenie cały zespół redakcyjny składa najserdeczniejsze życzenia dla wszystkich pracowników oświaty: Pragniemy, aby nie zabrakło Wam zapału do kształtowania naszych sumień, abyście uczyli nas pokonywania zła i kierowania się w życiu tylko dobrem. Potrzebne są nam wzorce i Wy, drodzy nauczyciele jesteście takimi wzorcami (…).

Gazetka szkolna

Nikola Wojdak i Agata Świderska

(Magdalena Kasprzak)

Accessibility