Konkurs plastyczny

W ramach współpracy świetlic szkolnych odbył się wyjątkowy konkurs plastyczny pt. Portret mojej MAMY organizowany wspólnie przez naszą szkołę oraz Szkołę Podstawową nr 1 w Kole.
Uczniowie rywalizowali w dwóch kategoriach:
🖍 klasy 1–3 wykonywały portrety kredkami,
✏️ klasy 4–6 tworzyły szkice ołówkiem.
Co ciekawe, Komisje Artystyczne w każdej ze szkół oceniały prace uczniów szkoły partnerskiej, dzięki czemu konkurs miał jeszcze bardziej wyjątkowy charakter!
🏆 Wyniki konkursu:
🎨 Kategoria klas 1–3
Nagrody otrzymali:
🥇 Kaja Kuśmierek
🥈 Hubert Gibaszek
🥉 Oskar Gorzelańczyk
Wyróżnienia:
🌸 Łucja Nowak
🌸 Nadia Trzmielewska
🌸 Zuzia Majda
🎨 Kategoria klas 4–6
Nagrody otrzymali:
🥇 Lena Borowiak
🥈 Zuzia Zawilska
🥉 Jacek Medycki
Wyróżnienia:
🌸 Zuzia Szczepańska
🌸 Dominika Wojdak
🌸 Amelia Brzezińska
Podczas ogłaszania wyników pozostali uczniowie z ogromnym zainteresowaniem szukali podobieństw między portretami a mamami przedstawionymi na nagrodzonych i wyróżnionych pracach 😊 To była świetna zabawa i okazja do wielu uśmiechów!
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu 👏💖 Dziękujemy za zaangażowanie, kreatywność i piękne prace pełne miłości do Mam! M.Ś.
Accessibility