W ramach współpracy świetlic szkolnych odbył się wyjątkowy konkurs plastyczny pt. Portret mojej MAMY organizowany wspólnie przez naszą szkołę oraz Szkołę Podstawową nr 1 w Kole.
Uczniowie rywalizowali w dwóch kategoriach:
Co ciekawe, Komisje Artystyczne w każdej ze szkół oceniały prace uczniów szkoły partnerskiej, dzięki czemu konkurs miał jeszcze bardziej wyjątkowy charakter!
Nagrody otrzymali:
Wyróżnienia:
Nagrody otrzymali:
Wyróżnienia:
Podczas ogłaszania wyników pozostali uczniowie z ogromnym zainteresowaniem szukali podobieństw między portretami a mamami przedstawionymi na nagrodzonych i wyróżnionych pracach
To była świetna zabawa i okazja do wielu uśmiechów!
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu 
Dziękujemy za zaangażowanie, kreatywność i piękne prace pełne miłości do Mam! M.Ś.

