Z dumą informujemy, że reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w uroczystościach z okazji uchwalenia Konstytucji 3 Maja. 


Była to wyjątkowa okazja do uczczenia jednego z najważniejszych wydarzeń w historii Polski oraz okazania szacunku dla tradycji i wartości patriotycznych. 

Dziękujemy naszym uczniom za godne reprezentowanie szkoły!
Fot. Gmina Władysławów

