Projekt “Młody Przedsiębiorca”

W ramach realizowanego projektu “Młody Przedsiębiorca” naszą szkołę odwiedził niezwykły gość – ekspert ekonomii i jednocześnie przedsiębiorca, wykładowca akademicki, strażak, youtuber oraz puzonista – Pan Artur Przyszło, mieszkaniec naszej gminy. Spotkanie odbyło się w szkolnej sali, gromadząc uczniów klas 3-8 i nauczycieli.
Gość specjalny, dzięki swojemu różnorodnemu doświadczeniu zawodowemu, zaprezentował wieloaspektowe spojrzenie na świat przedsiębiorczości i ekonomii. Podzielił się z uczniami swoimi historiami sukcesów i porażek, podkreślając znaczenie determinacji, pasji i ciężkiej pracy. Opowiadał, jak łączy swoje zainteresowania z zawodową karierą, pokazując, że można skutecznie zarządzać czasem i realizować swoje marzenia na wielu płaszczyznach.
W trakcie spotkania uczniowie mieli okazję zadawać pytania, na które nasz gość chętnie odpowiadał, dzieląc się praktycznymi poradami dotyczącymi zakładania własnych firm, zarządzania finansami oraz balansowania między życiem zawodowym a prywatnym. Wykład był również wzbogacony o krótką prezentację muzyczną, która dodała całości wyjątkowego charakteru.
Spotkanie zakończyło się wspólnymi zdjęciami. Uczniowie opuścili spotkanie zainspirowani i pełni nowych pomysłów, gotowi do realizacji swoich własnych przedsiębiorczych planów. To wyjątkowe wydarzenie z pewnością na długo pozostanie w ich pamięci i będzie stanowić cenną lekcję na przyszłość.

 

 

Accessibility