ZABAWA CHOINKOWA 2020

25.01.2020r.  odbyła się  w naszej  szkole zabawa  choinkowa.

W świąteczną atmosferę zabrała nas Gabrysia Pawlak, która zaśpiewała „Kolędę warszawską” oraz Anna Medycka, która zagrała na pianinie wraz ze swoim nauczycielem panem Henrykiem  Krancem.

W karnawałowy nastrój wprowadziły nas dzieci z oddziału przedszkolnego wykonując taniec do utworu  „You’re The On That I Want”, a następnie śpiewająco w bajeczny klimat przeniosły nas Zuzia  i  Amelka.

Na scenie pojawiły się Smurfy, które przygotowały sprawdzian dla widzów, a w nagrodę zatańczyły swój smerfny  taniec. Następnie porwały do tańca widownię i wszyscy wspólnie tańczyli i świetnie się bawili.

Po występach artystycznych pojawił się Mikołaj z Panią Mikołajową, a po wręczeniu słodkich upominków nadeszła pora na zabawę  taneczną. Wszyscy  doskonale  się  bawili  do  ostatniej  chwili.

Dziękujemy wszystkim nauczycielom oraz rodzicom za zaangażowanie,  pomoc i udział w występach.
Dziękujemy Radzie Rodziców za przygotowanie kawiarenki, loterii oraz pomoc w organizacji.

Dziękujemy za wsparcie sponsorom – Firmom : „MARIO  GIPS, „ NEAR” ,, STREFA PIEKNA,” POSADZKI MASZYNOWE ZAWIL-BUD, GABINET KOSMETYCZNY EWELINA SOSINSKA,  POSADZKI MASZYNOWE „DAN-MIX”, „KUPIEC,”, „EKO-BRUK” , „ KONGER”, „AUTO TEST”, Salon Fryzjerski  „EDYTA” , Firmie  Lewiatan Waldemara  Rosiaka  i Panu Andrzejowi  Medyckiemu.

Dziękujemy  wszystkim, którzy  przybyli i razem z nami dobrze się bawili.

                                                                                                                                             Joanna  Loch

Agnieszka  Lipska

1.Powitanie-Pana-Dyrektora 

 

 

 

 

Accessibility