Legolandia

Sukcesja  Łódź   to  nie  tylko  centrum  handlu, ale i  rozrywki.

To  właśnie  tam  klasy 0-III  wraz z wychowawczyniami  i Panią Dyrektor  wybrały się na wycieczkę  w  październikowy   poniedziałek. Głównym celem wyprawy było zwiedzanie  i podziwianie    największej   w  Polsce  wystawy  Budowli  z  Klocków LEGO  prezentowanej  obecnie  właśnie  w   Sukcesji,  zajmującej   1700 mkw. powierzchni. Największe   atrakcje   tejże  wystawy  to  elektryczne samochody LEGO, wielkie postacie Lewandowskiego  i Gortata,  przeróżne  modele  z  klocków,  Statua  Wolności, statek  kosmiczny, postaci  z   bajki  „Dolina Muminków”.

Ale  główny  punkt  programu  to   przyciągająca  wzrok  zwiedzających    11-metrowa  makieta  Titanica  wybudowana  z klocków  lego  w skali 1:25. Niesamowite  wrażenia  i super zabawa- tymi  oto  słowami  można  podsumować  dzisiejszą  wycieczką.

Agnieszka Lipska

lego dzieci z panią dyrektor lego lego dzieci na tle lego figury z lego dziewczynka i lego figury z lego figury z lego figury z lego dzieci na tle lego dzieci na tle lego dzieci na tle lego chłopiec na tle lego figury z lego dziewczynka i lego chłopiec na tle lego figury z lego dzieci na tle lego dzieci na tle lego grupowe zdjęcie dzieci pokaz o lego

Accessibility